Anahi y Maite♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥Anahi y Maite♥
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ''Somos amigos,nena''-DyC

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:29 pm

Dul: Jeli se moze znati koji ti je vrag???
Upravo su izasli sa vecere, na kojoj je Dul kao pratnju povela sa sobom svog novog decka...sto nije sjelo Uckeru...
Ucker: O cemu ti?
Dul: A sto mislis o cemu pricam? O onome na veceri!
Ucker: Ne znam o cemu mi pricas...
Dul: Pa o nacinu na koji si razgovarao s Memom, izgledalo je kao da je na ispitivanju, sto se s tobom dogada, e?
Ucker: Meni se ne dogada nista, ti si ta koja vidi stvari onako kako one nisu. Osim toga, meni je dosta da ti stalno govorim da mi taj tip ne ostavlja dobar dojam, stvise rekoa bih...
Dul: Rekao bi sto??? Sto ces mi sad reci? Stvarno si i*diot Christopher...ako ti ne mozes biti sretan, ne moras ju meni kvariti.
Uckera su zaboljele te njene rijeci...i zbog nekog cudnog razloga, zaboljele su ga i vise nego sto su trebale...nedostajali su mu oni sati razgovaranja s njom, o nicemu odredenom, zagrljeni, sami...bez ikog da im smeta...
Ucker: To mislis o meni?
Dul: Pa...
Naravno da to nije bilo sto je mislila o njemu...ali bila je preponosna da to priznala...
Ucker: Nisam znao da tako mislis o meni...i ako stvarno mislis da sam ja ovdje da ti unistim zivot, ne vidim razloga zasto bih ja gubio vrijeme s tobom...
Otisla je odande bez da je ista odgovorila...
Dul nije znala zasto mu je to rekla....jednostavno je osjetila da se on previse uplice u njen zivot...
Ali kako to nebi napravio...znaju se vec dugo vremena, bili su najbolji prijatelji, kakve nitko nije bio vidio, a sada...sada su bili samo kolege s posla, koji su se svadali svake dvije minute...
Nazad na vrh Ići dole
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:30 pm

Duboko u sebi Dul je znala da je to bila njena krivnja...ona je bila ta koja se udaljila od njega...jer je znala da se zaljubila kao i*diotkinja...i bas u trenutku kad je shvatila sto osjeca, upoznala je Mema, primjetila je da je on zainteresiran za nju i tu je nasla put da pokusa zaboraviti Uckera...iako se tog brzo prihvatila, nije znacilo da joj je i uspjelo...
Stigla je u svoj stan placuci, osjecala je pritisak u prsima...osjecala je da ga je zauvijek izgubila...
Otvorila je hladnjak i vidjela pive...ona nije inace pila alkohol, ali sada je u njemu vidjela jedino rjesenje...malo, pomalo pocelo joj se vrtiti, jer nije bila naviknuta na alkohol pa joj je brzo udario u glavu...
Bila je pijana, nije znala sto radi...
U tom trenu zazvonilo je zvono, i ona je otisla otvoriti vrata, bio je Memo...
Memo: Bok ljubavi...
Poljubio ju je i ona mu je uzvratila poljubac...
Bio je Memo, ali ona je vidjela samo Uckera...vjerujuci da je to on, ona je ucinila da poljubac postane intenzivniji i oboje su zavrsili na krevetu...
Napravila je nesto sto ce promijeniti puno stvari, nesto zbog cega ce se zauvijek kajati...
Na drugom mjestu, Ucker je bio u svojoj kuci, plakao je zbog svega sto se dogodilo i zbog osjecaja nemoci...
Sljedece jutro Dul se probudila s bolom u glavi...u krevetu, pokrivena samo plahtom, nije bilo nikog pored nje...
Dezorijentirana, pokusala se smiriti i prisjetiti prosle noci...
Dul: Sto...o moj Boze...ne...
Nesto kasnije otisla se otusirati, plakala je prisjecajuci se prosle noci...po prvi put se predala muskarcu...a taj muskarac nije bio onaj kojeg stvarno voli, kako je uvijek htjela da bude...nije se cak ni sjecala sto se tocno dogodilo...i jos gore, Memo uopce nije bio ondje...kakav je on to beep samo... ...zasto je pila?
Pusitila je da padne ispod tusa, dok su se kapljice vode stapale sa njenim suzama....
I njeno je srce plakalo u tisini...
Nazad na vrh Ići dole
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:31 pm

Sredila se kako je mogla i otisla u studio...
Tamo su je svi gledali, prolazila je hodnicima plakajuci..
Anny i May su otisle u kabinu s njom...
Ona im je objasnila sto se dogodilo, i da zapravo voli Uckera...
May i Anny su bile bjesne...jer na neki nacin se moglo reci da se Memo okorisito Dulinom situacijom...
Ali ona je rekla da nije bilo tako, jer ona mu se sama, jer je bila pijana, predala...
Ucker ju je vidio kako place, i iako je to bilo nesto sto ga je najvise boljelo, nije joj se usudio prici...
Poncho i Chrisitan su inzistirali na tome da saznaju sto se dogada sa Candy, ali nijedna od njih im nije htjela reci, jer su znale da ako oni saznaju da ce otici do Mema, a to bi samo uzrokovalo jos vise problema...
Dani su prolazili...Memo i Dul se od onda nisu vidjeli puno, Memo ju je samo trazio da ponove ono od zadnjeg puta, ali ona nije htjela...to je rezultiralo njegovim udaljavanjem...
Jedno popodne Ucker je izasao ranije iz studija i krenuo da ce u setnju, imao je puno toga za razmisljati...ali tada je vidio nesto sto nije ocekivao vidjeti...
Vidio je parkiran auto pokraj parka...bez sumnje bio je to Memov auto...htio je otici cim ga je vidio, nije bio raspolozen slusati o tome kako on ima divnu djevojku...
Ali nesto mu je privuklo paznju...neopazeno se priblizio i jasno je vidio Mema...kako se ljubi s nekom curom...curom koja nije bila Dulce...
Tu istu noc otisao je sve reci Dul, i naravno ona mu nije vjerovala ni jednu jedinu rijec...i zamolila ga je da joj vise ne doalzi lagati, i da joj se uopce ne priblizava...
To mu je slomilo dusu na tisucu sitnih djelova za koje se cinilo da se vise nikada nece sjediniti...nikad, sve dok mu ona bude nedostajala...
Nazad na vrh Ići dole
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:32 pm

Dani su prolazili...za neke prebrzo...a za druge, kao Dul i Uckera su se cinili vjecnima...
Jednu vecer njih sest je izaslo u disko...
Cure su bile za stolom, a decki su setali po disku...
Dul se priblizila baru, u sklopu diskoteke, gdje je bila televizija...bio je program gdje su se pustali tracevi...
Nije to voljela gledati, jer su uglavnom pustali lazi...ali ovaj put ga je odlucila pogledati...njeno ime se pojavilo u naslovu...
Scena njenog decka s drugom curom u autu, plavusom koja ocito nije bila ona...
Naslov je bio jasan...»Dulce Maria ponovo sama, nakon prevare svog decka Meme Ochoe»...
Dul su se oci napunile suzama...
Predala se po prvi put covjeku za kojeg nije nista osjecala, koji joj nije bio ni vjeran...i najgore od svega, lose se ponijela prema Uckeru, osobi koju je navise voljela na ovom svijetu i nije mu vjerovala kad joj je on govorio istinu...
Osjecala se uistinu lose, prvo sto je ucinila je bilo da je potrcala prema wc-u.
Ucker, koji je u to vrijeme koketirao s nekom djevojkom, vidio ju je kako je trceci prosla, cijela u suzama, i bez premisljanja se odvojio od cure s kojom je bio.
Uhvatio ju je odozada.
Ucker: Ej...jesi dobro?
Dul kad ga je vidjela samo je pocela plakati jos jace.
Dul: Zagrli me molim te...jako me zagrli...
Ucker nije znao sto da radi, zagrlio ju je i mazio joj kosu pokusavajuci je smiriti...samo su mu dvije rijeci izasle iz usta...
Ucker: Mi amor...(bolje mi zvuci na spanjolskom...Very Happy)
Rekao je to sapatom...ali bilo je dovoljno glasno da oboje shvate...on svoju pogresku...a ona...rijeci koje je oduvijek htjela cuti...
Nazad na vrh Ići dole
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:33 pm

Dul y Ucker i dalje su bili zagrljeni.
Ona se odvojila i pogledala ga ocima punim suza.
Ucker: Ovaj...oprosti...tako ja to kazem...to mi je ostala navika otkada smo bili jako dobri prijatelji...
Dul: Ah...da...
Bila je razocarana s njegovim odgovorom...ali sto je ocekivala...izjavu ljubavi?
A on...naravno da to nije bio nacin na koji «on to tako kaze»...bilo je to ono sto je osjecao, ono sto mu je vikalo srce bez da mu je glava to dopustila...
Ucker: Zelis li da te nekamo odvedem?
Dul: Da, molim te...
I dalje je plakala...
Zagrljeni, izasli su na straznja vrata diskoteke, on se pobrinuo da nazove Anny i kaze joj sve sto se odgodilo.
Ucker: Gdje da te odvezem? Tvojoj kuci?
Dul: Ne, bolje u moj stan...
Nedavno si je kupila stan i bilo joj je draze tamo otici, da ju majka ne vidi u takvom stanju...
Ucker: U redu, idemo...
Usli su u auto i on ju je odvezao.
Na vratima...
Nazad na vrh Ići dole
Ucker Paparazzi
MODERATOR
MODERATOR
Ucker Paparazzi


Posts : 293
Join date : 13.06.2009

''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 EmptySub Jun 13, 2009 6:33 pm

Dul: Ucker...mogu li te zamoliti za uslugu?
Ucker: Naravno da mozes.
Dul: Hoces li mi previti drustvo. Ne zelim biti sama ove noci...molim te...
Ucker: Naravno, dodi...
Bili su u stanu, u dnevnoj sobi, ona nije prestajala plakati, oboje su bili u tisini, on ju drzao zagrljenu i mazio joj kosu, pokusavajuci je smiriti...
Dul: Ucker...oprosti mi molim te...
Ucker: Dul nemoras...
Dul: Ne Ucker, ozbiljno...ponasala sam se grozno prema tebi. Ti si vrlo vazna osoba u mom zivotu i ne zelim da mi budes daleko, znam da sam bila ja ta koja se je udaljila. I jos ti nisam vjerovala kad si mi govorio za Mema...zao mi je, znam da sam se ponasla kao i*diotkinja prema tebi...
Ucker: Dosta Dul, ne brini se...
Dul: Oprosti mi, molim te...
Zagrlio ju je jos jace i dao joj jedan poljubac u glavu...
Ucker: Naravno da ti oprastam...ne mozes ni zamisliti kako si mi nedostajala sve ovo vrijeme...
Dul: I ti meni...
Ostali su tako jos neko vrijeme, dok nisu otisli na spavanje, Dul je inzisitirala na tome da on prespava kod nje u stanu.
Dul: Ovoga...Ucker...jeli te previse gnjavim ako te zamolim da spavas sa mnom u sobi? Zato...jer...ne zelim biti sama....
Ucker: Naravno da ne malena, dodi idemo.
Uhvatio ju je za ruku i oboje su legli u krevet, zagrljeni su se gledali sve dok ih san nije u potpunosti obuzeo...
Oboje su zaspali, ona na njegovim prsima, dok ju je on obgrlio rukama, i oboje sa osmjehom na licu...
Napokon su bili zajedno, kao dvoje dobrih prijatelja...ali dokada ce izdrzati ta granica koju su postavili u svom srcu da bi sakrili svoje osjecaje?
Kada ce se srusiti taj zid koji su sagradili?
_________________
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ''Somos amigos,nena''-DyC   ''Somos amigos,nena''-DyC - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
''Somos amigos,nena''-DyC
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi y Maite♥ :: Web novele-
Skoči na: